درباره ما


تاریخچه
( تاسیس :1386 )
داروخانه دکتر عایلی با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در زمینه عرضه داروهای تخصصی و کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکملهای رژیمی ، غذائی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خدمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه می باشد. دارا بودن نمایندگی محصولات معتبر آرایشی و بهداشتی و ارتوپدی با مناسب ترین قیمتها از ویژگی های داروخانه دکتر عایلی میباشد مشاوره رایگان داروئی بصورت تلفنی و کانال تلگرام و واتس آپ توسط دکتر داروساز و مشاوره رایگان پوست و مو از دیگر امکانات این داروخانه می باشد .
 
خط مشی سیستم مدیریت کیفیت داروخانه دکتر عایلی
داروخانه دکتر عایلی با بیش از 8 سال سابقه فعالیت در ارائه خدمات داروئی، مشاوره و عرضه داروهای تخصصی ، کمیاب و همچنین فروش لوازم آرایشی، بهداشتی ، ارتوپدی و انواع مکمل های رژیمی ، غذائی ، گیاهی و لاغری مورد تأیید وزارت بهداشت و همچنین ارائه محصولات مراقبت از پوست، مو، ناخن و زیبائی یکی از معدود داروخانه های پیشرو در ارائه خدمات نوین بمنظور ارتقاء سطح بهداشت و سلامت جامعه می باشد ، همچنین ساخت نسخ ترکیبی پوست و مو با مواد اولیه با کیفیت بالا و مورد تأیید وزارت بهداشت یکی از زمینه های عرضه خدمات داروخانه می باشد.

داروخانه دکتر عایلی اقدام به طرح ریزی و استقرار سیستم مدیریت کیفیت بر مبنای ISO 9001:2015 نموده، و ضمن الگو برداری از جایزه ملی کیفیت غذا و دارو بر مبنای INFDQA در سال جاری خط مشی کیفیت را مطابق بندهای ذیل در دست تدوین دارد.

1) ارتقا کیفیت خدمات دارویی، بهداشتی و آرایشی و افزایش رضایت بیماران و مشتریان
2) رعایت حقوق بیمار و مصرف کننده با شناسایی و اندازه گیری نیازهای حال و آینده آنان
3) رعایت قوانین ، مقررات سازمان غذا و دارو
4) رعایت الزامات سیستم کیفیت بر مبنای ISO 9001:2015
5) تکیه بر دانش روز و استفاده از تکنولوژی های فن آوری اطلاعات و ارائه خدمات اینترنتی
6) بهبود مستمر در راستای هدف گذاری و تحقق اهداف سیستم مدیریت کیفیت
7) افزایش بهره وری در راستای استفاده بهینه از منابع (مالی، انسانی، انرژی، مواد و ...)
8) تلاش برای درک و پاسخگویی به نیازهای ذینفعان و توجه به مسئولیت های اجتماعی
9) استفاده از پرسنل متخصص ، افزایش انگیزش کارکنان و توانمند سازی آنان
10) به کارگیری خلاقیت و نوآوری در راستای تحقق اهداف سازمانی
مجوز فروش اینترنتی

در پی تدوین و تصویب دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه , داروخانه دکتر عایلی اولین داروخانه در شهرستان سیرجان است که مجوز فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه را از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کرمان ( معاونت غذا و دارو ) در سال 1395دریافت نموده است .
بر طبق این مجوز داروخانه دکتر عایلی می تواند از طریق وب سایت رسمی خود ( دارو مارکت ) ضمن رعایت کلیه قوانین و مقررات , اقدام به فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی نماید .

 

منابع رسمی :
1 - دستور العمل فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی در داروخانه های کشور 2 - ضابطه فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی در داروخانه های کشور 3 - آیین نامه ثبت مکمل های تغذیه ای 4 - فهرست مکمل های رژیمی غذایی 5 - فهرست فرآورده های طبیعی
 
 
موسس و مدیر
داروخانه دکتر عایلی به مدیریت خانم دکتر مرجان عایلی دارای پروانه تاسیس داروخانه به شماره 10/2/2922    با تاریخ صدور     91/04/14    از دانشگاه علوم پزشکی کرمان.
 
مسئول فنی
خانم دکتر مرجان عایلی دارای پروانه مسئول فنی داروخانه دکتر عایلی به شماره 8715/2/10    .

طرف قرارداد
     ● بیمه اجتماعی
     ● خدمات درمانی
     ● نیروهای مسلح